Akademia Piłkarska
GAVIA CHOSZCZNO

Facebook

Klub Biznesu Gavia Choszczno - intensywny miesiąc za nami :)

08 maja 2023, 19:01  

A A A

Z radością informujemy, że po bardzo intensywnym miesiącu pełnym spotkań, wideokonferencji i szkoleń, Klub Biznesu Gavia Choszczno może pochwalić się pierwszymi Klubowiczami, którzy zdecydowali się do nas dołączyć i uznali nas za godnego partnera biznesowego.

Od dzisiaj na naszym profilu FB będziemy dumnie prezentować kolejnych Klubowiczów.

Klub Biznesu Gavia Choszczno to nie tylko pasja do sportu, ale również szansa na zwiększenie swojego potencjału biznesowego poprzez wymianę doświadczeń i budowanie silnych relacji.

Współpracując z nami, macie Państwo szansę na osiągnięcie swoich celów biznesowych i na rozwój swojej działalności, korzystając z doświadczenia i wiedzy naszych członków. Jesteśmy przekonani, że dzięki Klubowi Biznesu Gavia Choszczno, osiągniemy sukces zarówno w biznesie, jak i w sporcie.

Dziękujemy naszym Klubowiczom za zaufanie i wybór Klubu Biznesu Gavia Choszczno. Razem będziemy budować silny i skuteczny Klub Biznesowy, który pozwoli nam na osiągnięcie sukcesu zarówno w biznesie, jak i w sporcie.

Zapraszamy do śledzenia naszych działań i udziału w naszych spotkaniach, szkoleniach i innych wydarzeniach, które organizujemy. Dołączcie do nas już dzisiaj i przekonajcie się, jak wiele korzyści daje przynależność do Klubu Biznesu Gavia Choszczno!

Wszystkich zainteresowanych działalnością Akademii Piłkarskiej Gavia Choszczno oraz chętnych do poznania korzyści związanych z uczestnictwem w naszym Klubie Biznesu zapraszamy do obejrzenia nagrania z inauguracyjnego spotkania, dostępnego pod tym linkiem.

Administrator

Poprzednie spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


0:3

Orzeł Bierzwnik
GAVIA Choszczno

18 listopada 2023 godz. 14:00


Zobacz terminarz

Następne spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


vs

Sokół Suliszewo
GAVIA Choszczno

09 marca 2024 godz. 14:00


Grają z nami:

Miasto ChoszcznoBIRETA - usługi autokaroweCRiS ChoszcznoMPGK ChoszcznoOpakowania ARKADYOZIMEK - Zakłady Przetwórstwa MięsnegoRusztownia Choszcznoecho mediaecho