Akademia Piłkarska
GAVIA CHOSZCZNO

Facebook

Za nami inauguracyjne spotkanie Klubu Biznesu Gavia Choszczno

02 kwietnia 2023, 22:41  

A A A

Inauguracyjne spotkanie Klubu Biznesu Gavia Choszczno odbyło się w ośrodku golfowym Modry Las Golf Resort. Przedsiębiorcy mieli okazję zapoznać się z działalnością naszej Akademii Piłkarskiej oraz poznać ideę nowego projektu.

Na spotkaniu pojawiło się ponad dwudziestu przedsiębiorców. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak wiele osób zdecydowało się wziąć udział w naszym wydarzeniu i pomóc nam stworzyć Klub Biznesu Gavia Choszczno. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.

Spotkanie otworzył prezes naszej akademii, Piotr Aleksiun. Powitał zgromadzonych gości i zaprosił Pana Tadeusza Krawca, reprezentującego Urząd Miejski, który wygłosił krótką prezentację naszego miasta.

Następnie głos zabrał Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej i zarazem Wiceprezes PZPN, Pan Maciej Mateńko.

Kolejnym mówcą był Członek Zarządu ZZPN oraz Prezes III ligowej Vinety Wolin, Pan Przemysław Tomków.

Następnie koordynator naszej Akademii Piłkarskiej, Michał Ostraszewski, przedstawił działalność klubu. Omówił, jak zaczynaliśmy działalność w 2010 roku, jak działamy obecnie oraz jakie mamy plany na kolejne lata.

Kolejnym punktem programu było przedstawienie idei Partnerskich Klubów Biznesu, o której opowiedział prezes PKB – Pan Radosław Rogiewicz.

Na zakończenie oficjalnej części każdy z przedsiębiorców przedstawił swoje firmy, tj. w czym się specjalizuje oraz jakie ma potrzeby. 

Po oficjalnej części spotkania przedsiębiorcy mieli okazję do dalszych rozmów w bardzo luźnej i przyjaznej atmosferze. Poczęstunek przygotowany przez restaurację Modry Las Golf Resort cieszył się dużym uznaniem i sprzyjał integracji uczestników. Przedsiębiorcy mogli w miłej atmosferze porozmawiać o swoich firmach, planach i możliwościach współpracy. Długo trwające rozmowy były dowodem na to, że spotkanie spełniło swoje cele i przyczyniło się do budowy relacji biznesowych.

Klub Biznesu Gavia Choszczno to projekt dedykowany dla przedsiębiorców, którzy są otwarci na współpracę partnerską i chcą być społecznie odpowiedzialni. PKB łączy biznes, sport, reklamę i integrację.

Dziękujemy za zaangażowanie i udział w naszym wydarzeniu. Liczymy na dalszą owocną współpracę w ramach Klubu Biznesu Gavia Choszczno.

Chcielibyśmy również podziękować naszym partnerom za pomoc w organizacji spotkania.

Następne spotkanie PKB odbędzie się już pod koniec kwietnia, na które serdecznie zapraszamy


 

Bądźcie z nami.

#WspólnaPasjaJedenKlub 

-----------------------------

GRAJĄ Z NAMI:

choszczno.pl

Bireta Usługi Przewozowe

Zpm Ozimek

MPGK Choszczno

ARKADY Arkadiusz Przystawko

Jacek Żabko RUSZTOWANIA

E-CHO - Internet, Telewizja, Telefon

Telewizja Choszczno

Administrator

Poprzednie spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


0:3

Orzeł Bierzwnik
GAVIA Choszczno

18 listopada 2023 godz. 14:00


Zobacz terminarz

Następne spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


vs

Sokół Suliszewo
GAVIA Choszczno

09 marca 2024 godz. 14:00


Grają z nami:

Miasto ChoszcznoBIRETA - usługi autokaroweCRiS ChoszcznoMPGK ChoszcznoOpakowania ARKADYOZIMEK - Zakłady Przetwórstwa MięsnegoRusztownia Choszcznoecho mediaecho