Akademia Piłkarska
GAVIA CHOSZCZNO

Facebook

30. kolejka #Kipsta4LigaZZPN - Gavia Choszczno - Błękitni II Stargard. ZAPRASZAMY!!!

26 maja 2023, 08:42  

A A A

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na kolejny mecz naszej drużyny, który odbędzie się 27.05 o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej 1 w Choszcznie. Tym razem podejmujemy drużynę Błękitni II Stargard.

Każdy mecz w czwartej lidze to dla naszych młodych zawodników niezwykłe doświadczenie, które przekłada się na ich rozwój i postęp. Każda kolejna rozgrywka to niesamowita okazja do zdobycia cennych umiejętności, weryfikacji swoich możliwości i testowania swojego charakteru.

Nasze młode talenty mają okazję grać z doświadczonymi drużynami, które walczą o awans do wyższych lig. To nieocenione doświadczenie, które kształtuje ich jako zawodników i buduje fundamenty sukcesu na przyszłość. Każdy mecz to kolejny krok w ich piłkarskiej karierze, który przynosi im niezastąpione lekcje i wzmacnia ich determinację.

Przyjdźcie, aby być świadkami tego niepowtarzalnego momentu, kiedy młodzi piłkarze stawiają czoła trudnym wyzwaniom, demonstrując swoje umiejętności i pokazując, czego są zdolni. Wasze wsparcie na trybunach jest dla nich niezastąpione. Pokażmy im, że są otoczeni prawdziwymi pasjonatami piłki nożnej, którzy doceniają ich wysiłek i wiarę w siebie.

Dołączcie do nas w sobotę na stadionie, aby razem cieszyć się piłkarskim widowiskiem i wspólnie budować przyszłość naszych młodych talentów.

Bądźcie z nami.

 

#WspólnaPasjaJedenKlub 

-----------------------------

GRAJĄ Z NAMI:

choszczno.pl

Bireta Usługi Przewozowe

Zpm Ozimek

MPGK Choszczno

ARKADY Arkadiusz Przystawko

Jacek Żabko RUSZTOWANIA

E-CHO - Internet, Telewizja, Telefon

Telewizja Choszczno

TOM - BRUK Tomasz Apoczkin

ZwiekszSprzedaz.pl

 

Administrator

Poprzednie spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


0:3

Orzeł Bierzwnik
GAVIA Choszczno

18 listopada 2023 godz. 14:00


Zobacz terminarz

Następne spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


vs

Sokół Suliszewo
GAVIA Choszczno

09 marca 2024 godz. 14:00


Grają z nami:

Miasto ChoszcznoBIRETA - usługi autokaroweCRiS ChoszcznoMPGK ChoszcznoOpakowania ARKADYOZIMEK - Zakłady Przetwórstwa MięsnegoRusztownia Choszcznoecho mediaecho