Akademia Piłkarska
GAVIA CHOSZCZNO

Facebook

27. kolejka #Kipsta4LigaZZPN - WYGRYWAMY Z RASELEM DYGOWO 3:2!!!

06 maja 2023, 16:21  

A A A

Oto doniosłe wieści ze świata piłki nożnej! Nasza drużyna odniosła ważne zwycięstwo na wyjeździe, pokonując drużynę Rasel Dygowo 3:2. Po dwóch ciężkich meczach i dwóch porażkach, chłopaki pokazali swoje prawdziwe oblicze - charakter, determinację i umiejętności na boisku.

Bramki strzelali: Konrad Nachurny, Paweł Kulesa i Tomasz Walusiak.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników i cieszymy się, że odnieśli oni tak ważne zwycięstwo. Mamy nadzieję, że ten sukces dodatkowo zmotywuje ich do jeszcze większej pracy i walki w kolejnych meczach.

Przeskok pomiędzy ligami jest olbrzymi, a my walczymy swoimi młodymi chłopakami, co przyniesie nam korzyści w przyszłych latach. Grę z takimi dobrymi drużynami, jakie spotykamy w 4 lidze, traktujemy jako przywilej, a nie jako powód do narzekania. Każdy mecz jest dla nas szansą na naukę, rozwój i poprawę wyniku, a nasz zespół z pewnością zrobi wszystko, aby pokazać, że jest w stanie rywalizować na tym poziomie.

Następny mecz rozegramy z kolejnym ciężkim przeciwnikiem, czyli z Gwardią Koszalin. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 13.05 o godz 17:00 w Koszalinie.

Bądźcie z nami.

 

#WspólnaPasjaJedenKlub 

-----------------------------

GRAJĄ Z NAMI:

choszczno.pl

Bireta Usługi Przewozowe

Zpm Ozimek

MPGK Choszczno

ARKADY Arkadiusz Przystawko

Jacek Żabko RUSZTOWANIA

E-CHO - Internet, Telewizja, Telefon

Telewizja Choszczno

Administrator

Poprzednie spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


0:3

Orzeł Bierzwnik
GAVIA Choszczno

18 listopada 2023 godz. 14:00


Zobacz terminarz

Następne spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


vs

Sokół Suliszewo
GAVIA Choszczno

09 marca 2024 godz. 14:00


Grają z nami:

Miasto ChoszcznoBIRETA - usługi autokaroweCRiS ChoszcznoMPGK ChoszcznoOpakowania ARKADYOZIMEK - Zakłady Przetwórstwa MięsnegoRusztownia Choszcznoecho mediaecho