Akademia Piłkarska
GAVIA CHOSZCZNO

Facebook

26. kolejka #Kipsta4LigaZZPN - Gavia Vs Kluczevia Stargard 1:4

01 maja 2023, 13:19  

A A A

Niestety przegraliśmy z Kluczevią Stargard 1:4. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił Paweł Kulesa.

Mimo porażki, cała drużyna pokazała walkę i zaprezentowała się naprawdę poprawnie na tle tak dobrego zespołu. Niestety, przy tak grającym przeciwniku, trzy błędy naszych zawodników skutkowały straconymi bramkami, które ostatecznie przesądziły o losach meczu.
Warto zaznaczyć, że Polski Cukier Kluczevia Stargard jest drużyną grającą o awans, natomiast my zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli. Mimo to, nasi zawodnicy nie rezygnują i cały czas walczą o kolejne punkty. Zawodnicy zdają sobie sprawę, że każdy mecz jest bardzo ważny, a walka i zaangażowanie są kluczowe, aby móc osiągnąć pozytywny wynik.
Choć wynik meczu nie był korzystny dla naszej drużyny, mamy nadzieję, że kolejne spotkania przyniosą nam więcej powodów do radości. Drużyna cały czas pracuje nad swoimi umiejętnościami, wierząc w to, że dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu uda się osiągnąć lepsze wyniki w kolejnych meczach.

Mamy nadzieję, że kibice będą nadal wspierać naszą drużynę, zwłaszcza w nadchodzącym meczu. Walka i zaangażowanie zawodników będą kluczowe, aby zdobyć kolejne ważne punkty.

Nagranie ze spotkania jest dostępne do obejrzenia na kanale E-CHO Telewizja Choszczno

Bądźcie z nami.

 

#WspólnaPasjaJedenKlub 

-----------------------------

GRAJĄ Z NAMI:

choszczno.pl

Bireta Usługi Przewozowe

Zpm Ozimek

MPGK Choszczno

ARKADY Arkadiusz Przystawko

Jacek Żabko RUSZTOWANIA

E-CHO - Internet, Telewizja, Telefon

Telewizja Choszczno

Administrator

Poprzednie spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


0:3

Orzeł Bierzwnik
GAVIA Choszczno

18 listopada 2023 godz. 14:00


Zobacz terminarz

Następne spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


vs

Sokół Suliszewo
GAVIA Choszczno

09 marca 2024 godz. 14:00


Grają z nami:

Miasto ChoszcznoBIRETA - usługi autokaroweCRiS ChoszcznoMPGK ChoszcznoOpakowania ARKADYOZIMEK - Zakłady Przetwórstwa MięsnegoRusztownia Choszcznoecho mediaecho