Facebook

24. kolejka #Kipsta4LigaZZPN - GAVIA Choszczno - MKP Szczecinek 1:3

16 kwietnia 2023, 20:50

A A A

W XXIV kolejce IV ligi nasza drużyna niestety doznała porażki z MKP Szczecinek 1-3. Spotkanie nie było wielkim widowiskiem, a drużyna gości tego dnia była od nas lepsza i skuteczniejsza. W grze naszego zespołu było bardzo dużo niedokładności. Tylko pierwsze minuty obu połów mogły zwiastować pozytywne efekty, przez pozostałą część gry, to goście byli stroną dominującą i kontrolującą wydarzenia. Między 14, a 20 minutą wykorzystali bezwzględnie nasze błędy i prowadzili dwoma golami. Potem to nasi zawodnicy doszli do głosu i kilkukrotnie zagrozili bramce gości. W końcu udało się to nam za sprawą Marcina Surdackiego, który najpierw wykonał solową akcję, dograł piłkę do Pawła Kulesy, a następnie dobił obroniony strzał. W tej części gry już nic się nie wydarzyło. Druga połowa, to lepsza nasza gra, ale niestety brak konkretnych sytuacji bramkowych. Próba przewrotką Ćwieka, strzał Surdackiego i kilka dośrodkowań, to było niestety na tyle na ile było stać w sobotę nasz zespół. W ostatniej akcji meczu goście dobili nas trzecia bramką, skutecznie kończąc kontratak. Na duży plus zasługuje Paweł Sadkowski, który kilkukrotnie bronił doskonale okazje drużyny ze Szczecinka.

Dodatkowo, chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym wiernym kibicom za wsparcie w trudnym meczu z MKP Szczecinek. Wasza obecność na trybunach są dla nas niezmiernie ważne. Mimo wyniku, wiemy, że możemy liczyć na wasze wsparcie w kolejnych spotkaniach. Dziękujemy!

Za tydzień czeka nas wyjazd do Szczecina i mecz z Iskierką. Będzie to doskonała okazja do poprawy humorów po nie najlepszym mecz z MKP Szczecinek.