Akademia Piłkarska
GAVIA CHOSZCZNO

Facebook

22. kolejka #Kipsta4LigaZZPN: AP Gavia Choszczno - Hutnik Szczecin

28 marca 2023, 09:34  

A A A

Szanowni Kibice,

chcielibyśmy przypomnieć, że zespół AP Gavia Choszczno nadal potrzebuje Waszego wsparcia, mimo nieudanego wyniku w ostatnim meczu. Właśnie w sobotę 1 kwietnia o godzinie 15:00 rozegramy pierwszy mecz na naszym stadionie w tej rundzie z drużyną Hutnika Szczecin, a wasza obecność na trybunach jest dla nas niezwykle ważna.

To będzie nasza pierwsza szansa, aby pokazać, że mimo przegranych meczów, wciąż potrafimy walczyć i zdobywać punkty. Jesteśmy zdeterminowani, aby zaprezentować na boisku jak najlepszą grę i zdobyć pierwsze punkty w tej rundzie.

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, którzy chcą zobaczyć naszą drużynę w akcji i wspierać nas na trybunach. Razem stwórzmy niepowtarzalną atmosferę, która pomoże naszym piłkarzom zdobywać siłę i motywację do walki.

Niech sobotni mecz będzie okazją do zjednoczenia się jako jedna drużyna z naszymi kibicami. Będziemy potrzebowali Waszego wsparcia, aby osiągnąć zwycięstwo i pokazać, że walka o utrzymanie w lidze nadal trwa.

Zapraszamy Was na stadion. Razem możemy osiągnąć wiele i pokazać, że AP Gavia Choszczno to zespół, który zasługuje na wasze wsparcie.

 

Do zobaczenia na trybunach!

Dla tych co nie mogą być z nami na trybunach przypominamy, że wszystkie nasze mecze rozgrywane w Choszcznie transmitowane są na żywo przez naszego partnera E-CHO Telewizja Choszczno.

 

Bądźcie z nami.

#WspólnaPasjaJedenKlub 

-----------------------------

GRAJĄ Z NAMI:

choszczno.pl

Bireta Usługi Przewozowe

Zpm Ozimek

MPGK Choszczno

ARKADY Arkadiusz Przystawko

Jacek Żabko RUSZTOWANIA

E-CHO - Internet, Telewizja, Telefon

Telewizja Choszczno

 

Administrator

Poprzednie spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


0:3

Orzeł Bierzwnik
GAVIA Choszczno

18 listopada 2023 godz. 14:00


Zobacz terminarz

Następne spotkanie

Zachodniopomorska Klasa Okręgowa gr. 4


vs

Sokół Suliszewo
GAVIA Choszczno

09 marca 2024 godz. 14:00


Grają z nami:

Miasto ChoszcznoBIRETA - usługi autokaroweCRiS ChoszcznoMPGK ChoszcznoOpakowania ARKADYOZIMEK - Zakłady Przetwórstwa MięsnegoRusztownia Choszcznoecho mediaecho